کرمانشاه نگین ایران زمین
به گهواره تمدن,خوش آمدید.welcome to kermanshah 
قالب وبلاگ
نويسندگان

دو فرنگی کار برجسته کرمانشاهی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی اضافه شدند.

 به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسا) منطقه کرمانشاه، در اردوی قبل تنها بابک قربانی در وزن 96 کیلو گرم از کرمانشاه دعوت شده بود، اما اخیرا محمد قربانی در وزن 120 کیلوگرم و یاسین بهرامی پور در وزن 55 کیلو گرم نیز به اردو ملحق شدند.

 مرحله جديد اردوي تيم ملي كشتي فرنگي به منظور حضور در رقابت‌هاي جهاني تركيه روزهاي 13 تا 24 خردادماه در محل خانه كشتي در حال برگزاري است.

 جاسم اميري و امين سوري در 60 كيلو، افشين بيابانگرد در 66 كيلو، هادي عليزاده پورنيا در 74 كيلو و محمد رضا اكبري در 96 كيلو نیز دیگر کشتی گیرانی هستند که به جمع اردونشينان اضافه شدند.

[ سه شنبه ۱۷ خرداد۱۳۹۰ ] [ 15:57 ] [ طاقبستان ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

شهر کِرمانشاه (به کردی کرماشان) مرکز استان کرمانشاه و نیز مرکز شهرستان کرمانشاه در این استان است. کرمانشاه، هشتمین شهر بزرگ ایران پس از تهران، مشهد، کرج، شیراز، اصفهان، تبریز و اهواز است و در استان کرمانشاه واقع شده‌است. جمعیت این شهر بر طبق برآوردهای آماری سال ۲۰13 حدو1.552450 بوده و از لحاظ آب و هوایی جزو مناطق معتدل کوهستانی قرار می‌گیرد.
کرمانشاه که از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران است به دلیل قرارگیری در تقاطع دو محور شمال به جنوب و شرق به غرب و نیز همجواری با عراق و واقع شدن بر سر راه کربلا و بغداد از اهمیت بسیاری برخوردار است. سه رودخانهٔ قره سو، آبشوران و چم بشیر در کرمانشاه جریان دارند. در زمان سلجوقیان کرمانشاه مرکز کردستان بود.
مردم این شهر به زبانهای کردی (گویش‌های کرمانشاهی، کلهری،لکی وجافی)سخن می‎گویند.
موضوعات وب
امکانات وب
تماس با ما Online User