کرمانشاه نگین ایران زمین
به گهواره تمدن,خوش آمدید.welcome to kermanshah 
قالب وبلاگ
نويسندگان
 مديرعامل فرودگاه‌هاي كشور گفت: فرودگاه بين‌المللي كرمانشاه ظرفيت افزايش پروازهاي داخلي و خارجي را دارد و ما با جديت به دنبال تحقق اين امر هستيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمانشاه، محسن اسماعيلي عصر امروز در ديدار با استاندار كرمانشاه، افزود: تلاش مي‌كنيم پروازهاي داخلي فرودگاه كرمانشاه را افزايش داده و مجوزهاي لازم براي برقراري پروازهاي خارجي از اين فرودگاه به مسيرهاي سليمانيه، اربيل، كربلا و ديگر نقاط مورد درخواست را پيگيري كنيم.
وي ادامه داد: با همكاري و مشاركت سازمان حج و زيارت موضوع احداث ترمينال زيارتي در استان كرمانشاه به صورت جدي مورد بررسي قرار گرفته و در آينده نزديك بحث مطالعات و جانمايي لازم در اين باره صورت مي‌گيرد.
وي از تلاش‌هاي علي باقري در طول دوران خدمت به عنوان مديركل فرودگاه‌هاي استان كرمانشاه تقدير كرد.
استاندار كرمانشاه نيز در اين ديدار گفت: استان كرمانشاه در غرب كشور داراي نقشي بسيار برجسته و محوري است و اين قابليت را دارد كه از طريق مسيرهاي هوايي به همه نقاط مهم كشور كانكت شود و بايد هرچه سريعتر اين مهم به سرانجام برسد.
دادوش هاشمي تاكيد كرد: استان آمادگي همه نوع همكاري براي توسعه پروازهاي داخلي و خارجي را دارد و مديركل سابق فرودگاه كرمانشاه مديري تلاشگر و دلسوز بود كه درطول خدمت حس تعامل و همكاري و پيگيري‌هاي وي در جهت پيشرفت، توسعه و خدمت رساني به مردم استان قابل توجه و تحسين است و همين انتظار را هم از مديركل جديد داريم كه ادامه دهنده راه و روش مديريت قبلي همراه با كار و تلاش مضاعف و شبانه‌روزي باشد.
وي ادامه داد: اميدواريم با پيگيري مدير جديد، بحث احداث باند دوم فرودگاه و ايجاد سالن پروازهاي خارجي و همچنين پروازهاي داخلي كرمانشاه به شيراز، كرمان، ساري، تبريز و نقاط ديگر كشور پيگيري و اجرايي شود.
در اين جلسه از تلاش‌هاي علي باقري مديركل قبلي تقدير و پيمان شرفايي به عنوان مديركل جديد فرودگاه‌هاي كرمانشاه معرفي شد.
پيمان شرفايي پيش از اين معاون عملياتي فرودگاه كرمان بوده و علي باقري مديركل سابق كرمانشاه نيز به‌عنوان مديركل حراست شركت فرودگاه‌هاي كشور منصوب شده است.

[ چهارشنبه ۲۰ مرداد۱۳۸۹ ] [ 16:37 ] [ طاقبستان ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

شهر کِرمانشاه (به کردی کرماشان) مرکز استان کرمانشاه و نیز مرکز شهرستان کرمانشاه در این استان است. کرمانشاه، هشتمین شهر بزرگ ایران پس از تهران، مشهد، کرج، شیراز، اصفهان، تبریز و اهواز است و در استان کرمانشاه واقع شده‌است. جمعیت این شهر بر طبق برآوردهای آماری سال ۲۰13 حدو1.552450 بوده و از لحاظ آب و هوایی جزو مناطق معتدل کوهستانی قرار می‌گیرد.
کرمانشاه که از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران است به دلیل قرارگیری در تقاطع دو محور شمال به جنوب و شرق به غرب و نیز همجواری با عراق و واقع شدن بر سر راه کربلا و بغداد از اهمیت بسیاری برخوردار است. سه رودخانهٔ قره سو، آبشوران و چم بشیر در کرمانشاه جریان دارند. در زمان سلجوقیان کرمانشاه مرکز کردستان بود.
مردم این شهر به زبانهای کردی (گویش‌های کرمانشاهی، کلهری،لکی وجافی)سخن می‎گویند.
موضوعات وب
امکانات وب
تماس با ما Online User